TEAM Kandidatenlijst

 

Team Meierijstad gaat met deskundigheid, vertrouwen, lokaal geworteldheid en veel plezier op weg naar de aanstaande verkiezingen. Een kieslijst met een diversiteit aan mensen verbonden met de 13 kernen in Meierijstad. Een lijst waar we trots op zijn en overtuigd hiermee in Meierijstad de inwoners uit de kernen goed te kunnen vertegenwoordigen.

 

Nr           Naam                                    Kern

1              Eus Witlox                            Schijndel

2              Wern van Asseldonk            Erp

3              Janine Heisterkamp             Sint-Oedenrode

4              Erik de Vries                         Zijtaart

5              Will van Gerwen                   Sint-Oedenrode

6              Ülkü Öğüt                             Veghel

7              Marja van der Heijden          Zijtaart

8              Mari van der Aalsvoort         Schijndel

9              Peter Verbraak                     Sint-Oedenrode

10           Marischka Klotz                     Schijndel

11           Eric van den Bogaard            Veghel

12           Arie Smetsers                        Sint-Oedenrode

13           Miranda Kerkhof                    Schijndel

14           Luc van Heijst                        Mariaheide

15           Leyla Soysal                          Veghel

16           Marcel Zoete                         Zijtaart

17           Apdulkadir Evlek                   Veghel

18           Theo van Eeuwijk                 Schijndel

19           Hans Hulsen                         Boskant

20           Alda Gloudemans                 Zijtaart

21           Pascal Timmers                    Boerdonk

22           Pascal van Oers                   Schijndel

23           Ad van der Heijden               Sint-Oedenrode

24           Paul Cuppen                         Veghel

25           Simon Welte                         Schijndel

26           Geert van de Ven                 Eerde

27           Jos Beerens                         Sint-Oedenrode

28           Robert Elbertse                    Veghel

29           Rik Compagne                     Sint-Oedenrode

30           Mark van de Laarschot        Schijndel

31           Harrie van Boxmeer             Veghel

32           Jos Wijn                               Sint-Oedenrode

33           Dirk van den Tillaar              Mariaheide

34           Patrick van der Heijden        Schijndel

35           Janneke van Vugt                Sint-Oedenrode

36           Toon van der Wijst               Sint-Oedenrode

37           Joke Steenbakkers              Eerde

38           Jack van Zutphen                Schijndel

39           Marie-José van de Graaf     Mariaheide

40           Sjoerd Eegerdingk               Schijndel

41           Frans van den Boomen       Sint-Oedenrode

42           Bas Ulehake                        Schijndel

43           Willem Wouters                   Schijndel

44           Tilly van den Tillaar             Boskant

45           Stijn Van den Oever            Sint-Oedenrode

46           Antoon Buiting                     Sint-Oedenrode

47           Jacques van Druenen         Veghel

48           Nico van Hoof                     Erp

49           Bart Eijkemans                   Schijndel

50           Jeanne Hendriks                Sint-Oedenrode